Eski Pantolooonnn, Yeni Çantaaaaa :)

Written by Kendini Becerikli Sanan, Beceriksiz Ben! on 31 Temmuz 2008 Perşembe at 02:16


Pantolon nasıl bir isim yaaa :) Bir keç kez tekrarlasanıza "pantolon, pantolon, pantolon, pantol" çok komiğime geldi (komiğe de gelmez gider di aslında ama, bende bugün bir gariplik var anlaşıldı). Ben bazen takarım böyle garip gelen kelimelere. Bugün ki taktığım kelimede pantolon oldu işte. Neyse uzun lafın kısası, eski kot pantolonumdan kendime bir çanta yaptım. E pantolon kot olunca çanta deri olamadı malesef. Bitince burun kıvırma pozisyonumu aldım yine ama, eş dost dedi ki "vaaavvv sen mi yaptın bunu harika olmuş" bir ben beğenmiyorum yaptıklarımı sanırım.Ey sevgili dostlarım, bu çantacık tamamı ile el yapımı olup asla ama asla makine ile haşır neşir olmamıştır. Ayrıca da üstündeki süslemeler, eeennnn eski tokalarla bezenmiştir. İyi olmuştur, kötü olmuştur bilemem. Yaptım da bitti valla. Fotoğraf biraz garip ama, oraya yasla olmadı, buraya yasla olmadı, takıp çekmeye çalıştım hiç olmadı, kapı yardımcı oldu sağolsun. Sevgili kapıya da katkılarından dolayı teşekürlerimi sundum yani.


Marka takıntım yoktur benim, garip bir insanım. İcap ederse bir poşete ip bağlar, omuzuma atar, çanta niyetine de o garip şey ile sokağa çıkarım. Valla çıktım bu çanta ile iki kez dışarı, bakışlar umurumda değildi. Beğendilerde mi baktılar, yoksa ögghh mü oldu da baktılar, bilemem bu hususta pek bir fikirsiz, fikirsiz olduğum kadar umarsızımda. Bir şey söyleyemeyeceğim :)


Öyle işte, sizlere, sevgili ve de pek sevimli çantamı takdimimdir :))


Sevgiler herkese...

6 Responses to "Eski Pantolooonnn, Yeni Çantaaaaa :)"

Comment by small cap stock
31 Temmuz 2008 02:59 #  

thats amazing story.

becerikli dora
31 Temmuz 2008 03:35 #  

small cap stock tkanks :))

Adsız
31 Temmuz 2008 12:29 #  

selam.çanta çok şık.benim çantalarımı ve sitemi görmek istersen beklerim.http://nagice.blogspot.com

becerikli dora
31 Temmuz 2008 22:29 #  

isimsiz teşekkür ediyorum, hemen bakacağım.

Comment by вєndєníz...
6 Ocak 2009 04:10 #  

banada yapınız bişiler bu blogu unuttunuz sanıırsam galiba kesin eminim hahahahaha

Comment by mehtap
14 Mayıs 2009 04:04 #  

Harika görünüyor.Senin bu yönünü bilmiyordum ve de bloğunu tabii.Eee! takip ederim artık.ellerine sağlık.Çanta çok abartılı değil.Günlük kullanıma uygun.Sade ve çok şık doğrusu.